10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
SENCOR SLA 302, A3 Fellowes SATURN3i, A3
SENCOR SLA 302, A3

Kvalitný laminátor pre fólie max. 2 × 100 mikrónov, formáty A3 až A7, šírka štrbiny 330 mm, doba ohrevu 4 minúty, laminácia za tepla.

môžete mať 20.05 - 21.05

Partner: CZC.cz
SENCOR SLA 102, A4 Fellowes SATURN3i, A3
SENCOR SLA 102, A4

Kvalitný laminátor pre fólie max. 2 × 100 mikrónov, formáty A4 až A7, šírka štrbiny 230 mm, doba ohrevu 4 minúty.

Fellowes SATURN3i, A3 Fellowes SATURN3i, A3
Fellowes SATURN3i, A3

Osobné laminátor Fellowes Saturn3i, kvalitné laminácia do formátu A3, HeatGuard Technology proti prehrievaniu, 100% Jam Free znižuje riziko uviaznutia laminovaného dokumentu vo vnútri stroja, 80–125 mic, Auto Shut off – automatické vypnutie pri nečinnosti.

Peach Home Office PL707 Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set
Peach Home Office PL707

Prenosný laminátor pre použitie v domácnosti, kancelárii, škole; kvalitná laminácia do formátu A4 o maximálnej šírke fólie 235 mm a do 125 mikrónov hrúbky laminovacie fólie, jednoduchá obsluha, hmotnosť 0,8 kg, rozmery 335 × 110 × 65 mm.

Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set
Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set

Praktická sada 4v1, obsahujúca A4 laminátor Olympia A 230 Plus, jednoduchú rezačku papiera, zaoblovač rohov a 15dielnu sadu laminovacích fólií rôznych rozmerov.

Partner: Offia
Fellowes Laminátor SATURN3i A3 Olympia Germany Sada laminátora, fólií, rezačky a zaoblovača rohov A4 4in1 Set
Fellowes Laminátor SATURN3i A3

Fellowes laminátor Saturn3i A3 s novým atraktívnym dizajnom a inovovaným systémom zrýchleného výhrevu.

môžete mať 27.05 - 29.05

Partner: VISO TRADE
LEITZ Laminovacia fólia "iLam", 80 mikr., A3, lesklá, UDT technológia, LEITZ Olympia Germany Laminátor A 240 Combo, s multifunkčnou kotúčovou rezačkou a zaobľovačom rohov
LEITZ Laminovacia fólia "iLam", 80 mikr., A3, lesklá, UDT technológia, LEITZ

Už žiadne obavy, že vložíte vrecko do laminátora nesprávnym smerom. Jedinečná smerovacia technológia (UDT) prináša dokonalé výsledky. Vrecká najvyššej kvality chránia zalaminovaný dokument.

môžete mať 22.05 - 23.05

Olympia Germany Laminátor A 240 Combo, s multifunkčnou kotúčovou rezačkou a zaobľovačom rohov Olympia Germany Laminátor A 240 Combo, s multifunkčnou kotúčovou rezačkou a zaobľovačom rohov

5 funkcií v jednom kompaktnom zariadení – laminátor, zaoblovač rohov a rezačka s rovným, vlnovkovými a perforačným rezom. Formát A4, fólie 80 – 125 mic., nahriatie 3 – 5 minút. Rezanie 3 listov papiera naraz. Sada 15 ks laminovacích fólií v cene.

Fellowes Laminátor JUPITER A3 Olympia Germany Laminátor A 240 Combo, s multifunkčnou kotúčovou rezačkou a zaobľovačom rohov
Fellowes Laminátor JUPITER A3

Inteligentný laminátor Fellowes Jupiter pre intenzívne kancelárske využitie umožňujúce lamináciu všetkých druhov hladkých papierov, vrátane fotiek od formátu vizitky po formát A3.

Fellowes Laminátor Neptune 3 A3 Genie Laminovacie fólie A4 80 mic. 100 ks
Fellowes Laminátor Neptune 3 A3

Laminátor v elegantnom dizajne navrhnutý do kancelárií.

môžete mať 21.05

Partner: Lamitec
Genie Laminovacie fólie A4 80 mic. 100 ks Genie Laminovacie fólie A4 80 mic. 100 ks
Genie Laminovacie fólie A4 80 mic. 100 ks

Značkové lesklé laminovacie vrecká pre štandardnú horúcu lamináciu. Rozmer vhodný pre laminovanie dokumentov A4. Balenie 100 ks.

OLYMP Laminovačka A 235 Plus modrá Genie Laminovacie fólie A4 80 mic. 100 ks
OLYMP Laminovačka A 235 Plus modrá

Ultra tenký 4-valcový laminátor pre domácnosť aj kanceláriu, vhodný pre horúcu i studenú lamináciu. Laminuje formát A4 (alebo menší) do laminovacie fólie s hrúbkou až 125 mikrónov. Nahriatie behom 3–4 minút. Funkcia Jam release. Súčasťou je 6-dielna sada laminovacích fólií.