Objavte váš nový
MALL obchod na Allegro.
Objavte váš nový
MALL obchod na Allegro.
Kód: 49511878

Planta Záhradná opora pre popínavé rastliny s ozdobným oblúkom 70x150cm tmavo zelená

Planta Záhradná opora pre popínavé rastliny s ozdobným oblúkom 70x150cm tmavo zelená

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elegantná podpera v tvare vejára je dokonalým riešením pre popínavé rastliny, ako sú ruže, plamienok, vinič, vinná réva, čerešňa, hortenzie.
11,22 €
Tovar od: DomoDomo_pl
11,22 €
Získajte dopravu ZADARMO so
u zásielok od 12,9 €

27.2.2025 na výdajnom mieste
26.2.2025 - 27.2.2025 na vašej adrese

Popis

Záhradná opora pre popínavé rastliny s ozdobným oblúkom 70×150cm tmavo zelená

Elegantná opora v tvare vejára je ideálnym riešením pre popínavé rastliny, ako sú ruže, plamienok, vinič, vinná réva, čerešňa, hortenzie. Vďaka dekoratívnemu tvaru a pevnej konštrukcii podopiera rastliny, čím zabraňuje ich zlomeniu, skrúteniu alebo nesprávnemu rastu.

Je vyrobený z hrubého oceľového drôtu a továrensky práškovo lakovaný tmavozelenou farbou, je odolný voči poveternostným vplyvom, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a estetiku.

Výhody:

Stabilita a pevnosť – Silný oceľový drôt (4,5 mm) poskytuje vysokú odolnosť voči zaťaženiu, vďaka čomu je podpera ideálna pre rastliny vyžadujúce silnú oporu.

Zabraňuje poškodeniu rastlín – Opora chráni rastliny pred zlomením, skrútením a abnormálnym rastom, čo prispieva k ich zdraviu a estetike.

Odolná voči poveternostným vplyvom – Tmavozelený práškový náter zaručuje odolnosť, odolnosť voči korózii a dlhú životnosť aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Jednoduchá inštalácia – Podpera sa ľahko inštaluje v záhrade a poskytuje rýchly dekoratívny a funkčný efekt.

Parametre:

Značka: Plantina

Výška: 150 cm

✅ Šírka: 70 cm

Priemer rúrky: 4,5 mm

Farba: tmavozelená

Materiál: Práškovo lakovaná oceľ