Značka
Cena
Štítok
Stav tovaru
Dostupnosť
Predajca
Typ antény
Najpredávanejšie
- Radiť podľa
- Odporúčame
- Najnižšej ceny
- Najvyššej ceny
- Hodnotenia
- Najpredávanejšie
IP 330TV – multimediálny dekodér s internetom značky Trevi.
môžete mať 02.12
881012 – izbová anténa s ultra tenkým designom značky Meliconi.
môžete mať 02.12
Panelová anténa s možnosťou pripojenia štyroch satelitných dekodérov. Možno ju namontovať na štandardný nástenný alebo balkónový držiak. Zisk 33,7 dBI, rozmery 517×277×58 mm, hmotnosť 4,5 kg.
môžete mať 04.12 - 06.12
Odolná ultraširokopásmová anténa PUCK-5 5v1 2×2 MIMO LTE, 2×2 Wi-Fi MIMO, GPS/GLONASS s frekvenčným rozsahom 698–3800 MHz, zisk: LTE 6 dBi, GPS 21 dBi, Wi-Fi 7,5 dB Použitie: doprava, inteligentné meranie, logistické systémy. Biela farba
môžete mať 04.12 - 06.12
Už nemusíte platiť drahé poplatky za káblovú a satelitnú televíziu. S internou digitálnou anténou získate prístup k miestnym správam, počasiu, filmom, detským a športovým programom, vzdelávacím reláciám a mnohému ďalšiemu.
môžete mať 02.12 - 03.12
Nie je potrebné platiť drahé poplatky za káblovú a satelitnú televíziu. S internou digitálnou anténou získate prístup k miestnym správam, počasiu, filmom, detským a športovým programom, vzdelávacím reláciám a mnohému ďalšiemu.
môžete mať 02.12 - 03.12
Infračidlo k AMIKO
môžete mať 28.11
5G filter: ánodĺžka koaxiálneho kábla v balení: 1,5 mfrekvenčné pásma: FM/VHF/DAB/UHFfrekvenčný rozsah: 87,5–230 MHz, 470–698 MHzinštalácia: neuvádza saLTE filter: ánomaximálna sila signálu na výstupe: neuvádza samožnosť napájania z STB: ánonapájanie: DC USB 5 V/550 mA (súčasťou balenia)odporúčaná…
môžete mať 03.12 - 05.12
použitie: vonkajšie YAGI • typ antény: pasívne bez zosilňovača • vhodné pre diaľkový príjem • vhodné pre karavany, obytné vozy • príjem signálu: DVB-T/T2 • vhodné pre príjem Full HD vysielania • LTE filter • 5G filter • polarizácia: horizontálne aj vertikálne • frekvenčné pásma: UHF
môžete mať 27.11 - 28.11
Anténny set Evercon 797–101–7 je určený na výstavbu nových alebo rekonštrukciu starších anténnych systémov pre rodinné domčeky vo vzdialenosti 50–100 km od vysielača. Je vhodný na spoluprácu so smerovými pasívnymi UHF anténami, nie je vhodný pre plastové aktívne antény.
môžete mať 28.11 - 29.11
Pasívna izbová DVB-T/T2 anténa pre príjem televízneho a rozhlasového signálu so ziskom 3 dB a integrovaným LTE filtrom. Horizontálna aj vertikálna polarizácia, ideálna vzdialenosť od vysielača do 20 km. Anténa sa napája pripojením k televíznemu prijímaču alebo set-top boxu cez integrovaný koaxiálny kábel.
môžete mať DNES
Adaptér Nedis® pro záznam nebo sledování kazet VHS-C na standardním videorekordéru VHS. K automatickému otevření přední části za účelem založení nebo vyjmutí kazety je třeba vložit 1 tužkovou baterii AA (není součástí). Adaptér VCON110BK není kompatibilní s 8mm páskami.
môžete mať 29.11 - 02.12
Televízne antény
Televízne antény vyberajte podľa vzdialenosti od vysielača a ziskovosti antény. Tam, kde nie je možné umiestnenie vonkajšej antény inštalujte izbovú anténu. Aké parametre sledovať, a prečo je jedno, či anténa podporuje DVB-T2?
Izbová anténa
Izbovú anténu využijete predovšetkým v mestách a tam, kde je dobrý signál, teda v blízkosti vysielača. V oblastiach s prílišnou hustotou obyvateľstva však nemusí fungovať správne. Ideálne je teda menšie mesto či predmestie. Izbové antény delíme na:
- Pasívne - s vertikálnou polarizáciou, priame zapojenie.
- Aktívne - vstavaný zosilňovač signálu, nutné napájanie.
Vonkajšia anténa
Vonkajšia anténa sa umiestňuje spravidla na strechu a je schopná prijať signál až na 100 km. U vonkajšej antény je najdôležitejším parametrom zisk a smerovosť. Čím väčšia anténa, tým väčší zisk (dB). Smerovosť je určená dĺžkou antény, čím dlhšia anténa s viacerými prvkami, tým prijíma signál z menšieho uhla. Využijete ju najmä v menších mestách či ďaleko od vysielača. Vonkajšie antény delíme na:
- Smerové vonkajšie antény - nutné smerovať k vysielaču, signál UHF, dlhá úzka konštrukcia.
- Antény "sito" - zachytávajú odrazený signál z rôznych smerov, vhodné tam, kde je horšie pokrytie.
- Širokopásmové antény - pre príjem signálu nad rámec UHF.
- Logaritmicko-periodické antény - pre príjem signálu nad rámec UHF, nižšia ziskovosť.
Akú televíznu anténu vybrať pre digitálny príjem?
Do miest v blízkosti vysielača alebo tam, kde nie je možné umiestnenie vonkajšej antény, vyberte izbovú anténu. Do miest s dobrým signálom inštalujte na strechu vonkajšiu smerovú anténu. Pri horšom signále vyberte anténu typu sito alebo aktívnu anténu so zosilňovačom signálu.
Parametre TV antény
Typ vstupu/výstupu | Využitie |
---|---|
Jack 3,5 mm | Klasický audio jack pre slúchadlá. |
USB port | Môže byť použitý na prepojenie s PC a ďalšími zariadeniami. |
RCA-Cinch | Pre profesionálny prenos zvuku, minimálne skreslenie. |
Sieťový kábel | Pre pripojenie viacerých PC. |
Rozdiel medzi DVB-T2 a DVB-T anténou
- Anténa slúži iba ako zachytávač signálu. Pre jeho spracovanie slúžia televízie či set-top-box. Anténa zachytí teda oba signály a nemusíte si kupovať špeciálnu pre DVB-T2.
TV anténa pre slabý signál
- Aktívna anténa sa odporúča ako TV anténa pre slabý signál. Má vstavaný zosilňovač signálu a pomáha v mieste, kde nie je dobré pokrytie. Pre inštaláciu na strechu sú vhodné vonkajšej antény typu sito.
TV anténa pre 4K/UHD rozlíšenie
- Antény spravidla UHD/4K rozlíšenie podporujú. Rozhoduje teda predovšetkým konečný prijímač (TV), ktorý túto podporu musí tiež mať.